Machina dobrych newsow

Informacje z kraju i ze swiata
sufit w kuchni połączonej z pokojem dziennym
DOM

Zaprojektuj pokój z pomysłem!

Architektura pomieszczeń to dziedzina. która idealnie się rozwija od kilku lat. Pomimo, że zmienia się moda w zakresie kolorów jak też akcesoriów do domu, pewne element bezustannie górują. Dowiedz się, w jaki sposób zaaranżować salon, by czuć się w nim dobrze.

Tapeta czy farba?

Remont wnętrza wielokrotnie zaczynamy od odnowienia koloru ścian jak również sufitu. Te powierzchnie szybko się brudzą, a kolory zmieniają odcień. W chwili obecnej modne są białe, jasne mieszkania. Pozwalają one na optyczne powiększenie mieszkania. Chcesz dodać intrygujący, modny element, a naprawdę nie podobają Ci się tapety? Mamy wspaniałe rozwiązanie! Sufit napinany daje nam wiele możliwości. Możemy namyślić się na motyw podświetlany albo na membranę w dowolnym odcieniu. Sukces tkwi właśnie w tego rodzaju pomysłach. Pozwalają one wdrożyć ekstranowoczesny styl do salonu. Co więcej sufit podwieszany czy też napinany umożliwia na wyrównanie wysokości pokoju. Wyśmienicie sprawdza się także w wysokich pokojach. Pragniesz jednak nieszablonowo ozdobić ściany? Zdecyduj się na bestsellerowe ramki z motywem lustra albo ręcznie wykonany nadruk albo wzór.

Eleganckie dodatki

Zamówiłeś już wszystkie podstawowe meble, jednakże brakuje Ci niepowtarzalnych elementów w salonie? Skup się na dodatkach. Możesz je wymieniać często, a nie poniesiesz wielkich wydatków. Opłaca się dopasowywać dekoracje do pór roku, uroczystości, świąt jak też innych okoliczności. Doskonale sprawdzają się dekoracyjne i pięknie pachnące świecie. Interesującym urozmaiceniem są także świeczniki, doniczki, plakaty, stojak na wino, ozdobne, niebanalne regały na książki, albo podkładki. Najważniejsze jest to, żeby stworzyć styl, który w największym stopniu odpowiada domownikom. Personalizowane dodatki, takie jak ulubiony obraz, niepowtarzalny motyw na suficie napinanym czy też retro akcent przyciągną uwagę gości. Nie obawiaj się eksperymentów i wykreuj swój pokój marzeń!