Machina dobrych newsow

Informacje z kraju i ze swiata
zabiegi upiększające
Uroda

Zabiegi, które powinna znać każda kobieta

Nasza skóra po sezonie zimowym wymaga stosownej odnowy. Można się o nią zatroszczyć jedynie w domu albo zdecydować się na profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, i co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w jakim jesteśmy w stanie znaleźć sporo salonów piękności z bogatą listą zabiegów. Oto opis kilku z nich!

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, jakie mają za zadanie złuszczenie martwego naskórka. Salony urody oferują bogaty wybór tego typu zabiegów. Pośród nich trzeba wyodrębnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne i chemiczne, peelingi łączone. Tego typu peelingi powinniśmy, również podzielić uwzględniając głębokość działania. Odróżniamu tu peelingi powierzchniowe, średnio głębokie jak również głębokie. Celem wyboru właściwego zabiegu trzeba skonsultować się z lekarzem dermatologiem bądź też kosmetyczką, żeby dopasowali peeling dobrany do stanu oraz rodzaju skory. Istotne, by peelingi wykonywane były przez profesjonalistów.

Exilis Elite

Jednym z bezoperacyjnych zabiegów regenerowania twarzy jest lifting przy użyciu aparatu Exilis Elite. Zabieg ten ułatwia zminiejszenie zmarszczek, ujędrnienie twarzy, jak również redukcję nadmiaru tłuszczu na twarzy, jak również podbródku. Pierwsze rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. W zależności od kondycji skóry, powinno się wykonać od czterech do sześciu zabiegów z użyciem tego urządzenia. Zanim jednak zdecydujemy się na zabieg powinno skonsultować się z lekarzem, który skontroluje, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

Intraceuticals

Terapia tlenowa dzięki, której Twoja skóra odzyska dawny blask. Intensywne nawilżenie to coś, czego potrzebujedopomina się Twoja skóra? Wybierz zabieg Intraceuticals. Dla osiągnięcia doskonałego wyniku rekomendujemy wykonanie 5 zabiegów. Kluczowa jest także stosowna codzienna pielęgnacja twarzy. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs

Coraz więcej kobiet korzysta z tego zabiegu. Do wyboru jest wiele typów metod – 1:1, 2:1. 3:1 to zaledwie kilka z nich. Wybór powinien zależeć od tego, jaki rezultat chcielibyśmy otrzymać. Zabieg jest dosyć prosty i polega na doklejeniu syntetycznych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od 3 do 6 tygodni. Przyklejane rzęsy odpadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest zróżnicowany – od 150 do aż 500 zł.