Machina dobrych newsow

Informacje z kraju i ze swiata
Włoskie obuwie
Moda

Włoskie obuwie

Zawsze uważało się i uważa się do dziś, że włoskie obuwie to prawdziwie luksusowe buty. Takie obuwie jest super wygodne, buty są dobrze wyprofilowane i nie czuje się ich prawie na nogach. Najbardziej znane włoskie firmy obuwnicze to Ballin i Casadei. Buty ballin to kolekcja obuwia dla kobiet, od kozaków po sandały, poprzez czółenka, szpilki czy botki.

Firma Ballin to manufaktura założona przez dwóch braci, obuwie ich produkcji, jest delikatne i super wygodne, ładne, efektowne i wykonane z naturalnych materiałów o jak najlepszej jakości.
Wygoda i komfort chodzenia w butach ballin jest niesamowita, czółenka to ich specjalność, oferują je na niskim i wysokim obcasie. Do kolejnych par butów, firma Ballin proponuje także galanterię i piękne torebki.

Buty Ballin są ponadczasowe, nie wychodzą nigdy z mody, chociaż firma działa od 1945 roku, to jej kolejne kolekcje są coraz to bardziej interesujące i wciąż zachwycają kobiety z całego świata.
Innym przykładem luksusowych butów jest obuwie Casadei. Dom mody Casadei działa od 1958 roku, jednak ta mała rodzinna firma produkująca buty, zyskała bardzo szybko uznanie wśród klientów.

Dzisiaj obuwie Casadei to buty artystyczne, luksusowe, niepowtarzalne i niesamowite. Od sneakersów po kozaki, poprzez sandały i szpilki.
Co roku z kolekcji Casadei można wyróżnić buty, które swoim fasonem dyktują aktualne trendy modowe w obuwiu.

Buty Casadei to ulubiona marka Victorii Beckham czy Joanny Krupy.

To obuwie nigdy nie pomyli się z innymi markami, zawsze wiadomo, że są to buty tej właśnie marki, wykonane z jak najlepszych materiałów, super wygodne i bardzo piękne.
Luksusowe buty są bardzo drogie, rzadko więc spotkać je można na ulicy, na nogach zwykłych kobiet. Czasami jednak warto jest zainwestować w tego rodzaju obuwie, ponieważ tak łatwo nie zniszczy się ono a przy tym jest piękne, wygodne i naprawdę wykonane z dbałością i dokładnością każdego szczegółu.
W Polsce w dużych miastach istnieją butiki, które polecają buty Casadei, oraz buty Ballin.