Machina dobrych newsow

Informacje z kraju i ze swiata
Uroda Zdrowie

Walka z pomarąńczową skórką

Jeśli na skórce ud, bioder, pośladków albo brzucha widzisz pewne górki i grudki, niestety oznacza to, że również Ciebie dotknął temat cellulitu. Pomarańczowa powłoka może wystąpić się u nas, niezależnie od naszego wieku, czy prowadzonego trybu życia. Według profesjonalistów, ta uciążliwość dotyczy większości dorosłych pań, jednakże może też pojawić się u młodych dziewczyn. Działa na to poziom estrogenu. Jego wahania są najsilniejsze w momencie dojrzewania czy w czasie ciąży. Też korzystanie z terapii hormonalnych może zaburzyć poziom tego hormonu. Efektem będzie powstanie cellulitu.

Czy jest skuteczna recepta na cellulit?

Niefortunnie, nie powstała jeszcze cudowna kuracja bądź metoda, która by pomogła całkowicie się pozbyć tego defektu. Cellulit bardzo często jest zależny od naszych uwarunkowań genetycznych. Są natomiast tricki, dzięki jakim potrafimy ograniczyć jego powstawanie. Wymaga to od nas cykliczności także silnej woli. W pierwszej kolejności zdrowa dieta, a także ćwiczenia pomogą nam otrzymać upragnione rezultaty. Z tym, że skutki będziemy mogły dostrzec dopiero po pewnym czasie. Wiele pań decyduje się też na korzystanie ze specjalistycznych leków, bądź musów. Trzeba jednakże dodatkowo tutaj uważać, bowiem nie każda z nas może je brać. Przeważnie ze względu na występowanie w nich jodu, damy chorujące na choroby tarczycy winny być szczególnie ostrożne.

Zwalcz cellulit

Wiele dam ażeby pozbyć się pomarańczowej skorupy, decyduje się na poddanie zabiegom proponowanym przez kliniki medycyny estetycznej. Już po niewielu sesjach, nasza cera odzyska swój dobry stan. Sensem takich zabiegów, jest w szczegolności ulepszenie krążenia w skórze oraz wykluczenie obrzęków. Jednym spośród przeważnie wybieranych jest zabieg Vela Shape. Polega on na miejscowym ocieplaniu ciała. Duża temperatura rozbija oraz eliminuje komórki tłuszczowe. Już po jednym zabiegu można zaobserwować skutki. Skórka ulega ujędrnieniu, rozprostowaniu, również odzyskuje swój naturalny stan. Dla uzyskania doskonalszych rezultatów zaleca się ponowienie zabiegu cztery razy.

Źródło: cellulit-usuwanie.pl