Machina dobrych newsow

Informacje z kraju i ze swiata
kobieta ze zmarszczkami
Porady

Poznaj plusy peelingu laserowego

Każda świadoma kobieta doskonale wie, jak ogromne znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Znamy rozmaite sposoby ich wykonywania. Nowinką w świecie kosmetycznym, jaka pozwala na uzyskanie fantastycznych efektów, jest peeling laserowy. Na czym polega i jakie są jego zalety?

zmarszczki na twarzyDzięki zastosowaniu profesjonalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest – co najważniejsze – ponadprzeciętnie dokładny oraz skuteczny. Wiązka lasera, powodując mikrouszkodzenia, pobudza skórę. Dzięki temu skóra szalenie prędko się regeneruje, a poza tym staje się zagęszczona i elastyczna, dzięki kolagenu i elastyny – ich produkcja, za sprawą lasera, jest przyspieszona. Zabieg peelingu laserowego warto powtórzyć 2 lub więcej (najwyżej 5) razy. Kolejne zabiegi wykonywane są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (zależnie od użytej mocy lasera).

Przewagą peelingu zrobionego przy użyciu lasera jest oczywiście najwyższa skuteczność zabiegu, ale również długofalowy efekt, dzięki któremu poczujesz się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/