Machina dobrych newsow

Informacje z kraju i ze swiata
stylizacja na wiosnę 2018
Moda

Poznaj modowe trendy obowiązujące wiosną 2018

Lubisz modę? Zapoznaj się z trendami, które będą obowiązywały w roku 2018.

1. Błyszcząca ekstrawagancja

Trudno ją sobie uzmysłowić w mieście, lecz bez wątpienia zawładnie imprezami oraz salonami. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które wielbią przyciągać atencję i chciałyby zachować nietuzinkowy styl. Będziemy w stanie nabyć całe brokatowe stylizacje – spódnice, żakiety jak również inne elementy garderoby doskonałe na imprezę, jak też dodatki, które można będzie założyć przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend na salonach, na który skuszą się Panie, które nie boją się odróżniać oraz nie boją się eksperymentować.

3. Rękawy z lat 80

Stara moda powraca co sezon. W 2018 powrócą do nas rękawy charakterystyczne dla stylu lat 80. Rękawy te odróżniają się nadmierną objętością.

4. Odzież sportowa

Odzież w stylu sportowym nie będzie się ograniczać wyłącznie do sportu. Na ulicach spotkamy mnóstwo Pań w sportowych stylizacjach, które połączone będą niejednokrotnie z eleganckimi dodatkami. Buty na obcasie do dresów? Tak, to również trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być typowymi dresami, w których ćwiczymy bądź siedzimy na kanapie.

5. W stylu rajdowcy

Moda będzie też wzorowana na kierowcach rajdowych oraz motocyklowych. Będzie to styl na pewno stonowany.

6. Czerwone szaleństwo

Odważne i lakierowane ubrania w odcieniach intensywnej czerwieni staną się hitem roku 2018.

7. Plastik

Ciuchy plastikowe? Bezbarwne spódnice z plastiku, kamizelki oraz inne części garderoby. Plastik nie będzie się kojarzyć z tandetą, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyw motyla

Jednym z modniejszych motywów w 2018 będą wyraziste motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, jednak będzie wyglądał nieco inaczej niż do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie dwóch modeli kurtek.

10. Motywy a także kolorystyka tropikalna

Wyraziste egzotyczne barwy zastąpią pastele, jakie królują od paru lat.

11. Motywy kwiatowe

Ulubiony wiosenny motyw mnostwa Pań, czyli kwiaty w dalszym ciągu będzie na topie. Subtelne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły ogromną popularnością.

12. Krata

Oprócz kwiatów dużą popularnością będzie się także cieszyła krata. Nie jedynie koszule, ale też sukienki oraz marynarki.