Machina dobrych newsow

Informacje z kraju i ze swiata
Uroda

Jak owocnie pozbyć się kilogramów?

Wiele osób nie jest dumnych ze własnego wizerunku fizycznego. Jedną spośród szczególnie wspominanych niedoskonałości jest postawa. Szukasz środka na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Mamy dla Ciebie parę wskazówek.

Dieta to nie wszystko

Jeśli wspominamy o modelowaniu figury, częstokroć stawiamy na zdrowe odżywianie i ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji jak nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się czy nie potrafimy ukształtować poszczególnej części ciała? Zdecyduj się na skuteczne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej lub likwidowanie cellulitu.

Zabieg Exillis® Kraków

odchudzanieExillis BTL to pierwsze dostępne na rynku urządzenie, które pozwala na użycie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Exillis w Krakowie umożliwia redukcję tkanki lipidowej, modelowanie sylwetki, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto nadmienić, że Exillis to system bezinwazyjny i bezpieczny. Jest doskonałą alternatywę dla inwazyjnych procedur liposukcji i lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech etapach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Na czym polega endermologia

Zmartwieniem naszych pacjentek jest szczególnie sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona własną jędrność, a produkcja kolagenu jest spowolniona. Endermologia w Krakowie pomaga skutecznie redukować cellulit oraz ujędrniać niektóre partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie wspiera gubienie kilogramów, a ponadto pozwala na ujędrnienie skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Warto zaznaczyć, iż zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niesłychanie komfortowe. Nie zajmują więcej niż cztery kwadranse. Pozwalają na błyskawiczne cieszenie się trwałymi wynikami.

Zapisz

Zapisz