Machina dobrych newsow

Informacje z kraju i ze swiata
Porady

Ogoliłem sobie plecy

Dzisiaj trochę bardziej osobisty wpis, w treści którego dzielę się z Tobą mym ostatnim przeżyciem, jakie powoduje ogólnie sporo emocji oraz ambarasu. Po kilkunastu dniach rozmów z mą dziewczyną podjąłem decyzję, żeby pójść do gabinetu medycyny i kosmetyki dla mężczyzn, aby wydepilować me plecy.

Prawdopodobnie uważasz, że prawdopodobnie walnąłem się w głowę. Prawda jest jednak taka, że włosy na mych plecach to coś niespotykanego. Gąszcz to niewystarczająco mocno zasygnalizowane, ja po prostu wyglądałem jak orangutan. A że mej dziewczynie było to nie w smak, to była skłonna agitować mnie do depilacji pleców nawet kilka razy w ciągu dnia. Koniec końców byłem zmuszony się zdecydować i rozpocząć poszukiwania punktu, w którym miałbym szansę zrobić tego typu zabieg depilacyjny.

Od początku rozumiałem jak ciężko odkryć będzie klinikę przeprowadzającą zabiegi medycyny estetycznej dla chłopaków. Ogłoszeń teoretycznie jest bardzo dużo, lecz fakty są takie, że zdecydowana partia z nich nie wzbudza ufności. Głównie przez to, że analizując stronki wirtualne takiego gatunku gabinetów trudno wyszukać na nich na oceny wystawiane im przez facetów, a nie dziewczyny. A wiesz, co jak co, ale mężczyzna od dziewczyny się wyraźnie różni i odmiennie oceniać ma możliwość tego gatunku zabiegi. Z czasem dałem radę odnaleźć jednakże klinikę Vesuna, jaka to świadczy różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn i z tego co mówią opinie przedstawiane przez internautów robi to genialnie. Podjąłem decyzję, aby to sprawdzić.

Przedzwoniłem do nich z planem umówienia się na zabieg. Wiadomość przyjęła fajna Pani i zaproponowała mi po chwili wygodny dla mnie czas spotkania. Poinformowała mnie o wszystkich sprawach związanych z tego rodzaju depilacją laserem, powiedziała w jaki sposób się do tego przygotować i wspomniała też o tym jaki spraw mam prawo wypatrywać po wizycie.

W chwili gdy dotarłem na nasze spotkanie, to czułem niewielki stres. W końcu wydawało mi się, że takiego gatunku kwestie są dla kobiet, a nie dla facetów. Mój lęk natychmiastowo jednakże wyparował, ponieważ w klinice wliczając mnie było pięciu mężczyzn. Wynika więc na to, że nie przyczyny, aby się przejmować, faceci również zaczęli o siebie dbać oraz również wybierają się do gabinetów medycyny kosmetycznej dla chłopaków.

Należy zwrócić uwagę, że Klienci konsultują się tam z kosmetolożkami i dermatologami, w efekcie czego posiadają zapewnienie, że przy żadnym z zabiegów nie uczynią sobie krzywdy.

Sam zabieg depilacji laserowej przeprowadzono niebywale szybko a także bez generowania bólu. W zasadzie po pierwszym razie skutek był porażający. Pragnę jednak, aby włoski na 100% nie powróciły, więc prawdopodobnie umówię się na ponowną depilację.

Na zakończenie chciałem jeszcze powiedzieć o tym, jak na moją depilację pleców zareagowała ma narzeczona. Ani razu nie zapowiadałem jej w temacie tego, że idę na depilację, a zatem była mocno zaskoczona. I muszę zaznaczyć, że pierwszy raz od wielu miesięcy tak szybko chciała mnie przytulić. Przeto zaznaczam, męska depilacja w całości spełniła moje oczekiwania.

Jeżeli obawiacie się takiego rodzaju zabiegów, to dowiedzcie się więcej o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, na prawdę nie ma się czym przejmować.