Machina dobrych newsow

Informacje z kraju i ze swiata
DOM

Odkurzanie może być przyjemne

Zachowanie czystości niejednokrotnie powoduje problemy. Sytuacja jest bardziej uciążliwa, jeżeli mieszkamy ze zwięrzętami. Konfrontacja z sierścią jest bardzo trudna i uciążliwa. Czy posiadamy środek na pozbycie się sierści z kanapy, foteli, podłogi? Oczywiście, że tak! Przedstawimy Wam pewne odkurzacze, które wesprą Ci w sprzątaniu.

Rodzaje odkurzaczy

odkurzacz w kolorze niebieskimWbrew pozorom wybór trafnego odkurzacza nie jest prostym zadaniem. Możemy wymienić kilka wariantów tego małego AGD. Podstawowy podział traktuje o odkurzaczach podłogowych z workiem, cyklonowych, multifunkcyjnych i odkurzaczach posiadających filtr wodny. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona propozycja. Warto jednak pamiętać, by w każdym przypadku kupić sprawdzony, niezawodny sprzęt. My zwróciliśmy uwagę na odkurzacz Samsung (kupisz np tutaj), który cechuje się mocnym silnikiem i szczotką o wysokiej mocy wciągania. Świetnie radzi sobie z sprzątaniem zanieczyszczeń i wielkich zabrudzeń na innych powierzchniach. Cyklonowe odkurzacze Miele polecamy osobą mającym skłonność do alergii oraz uczuleń. Kolejnym wyjściem w tym wypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro i filtracji higienicznej. Worki do odkurzaczy Miele i Samsung zapewniają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a jednocześnie nie tylko gromadzą zabrudzenia, lecz również pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny i drobinki kurzu.

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Nie potrafisz sobie poradzić z czyszczeniem foteli z sierści? Zadbaj o wymienne szczotki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z wielu poważnych zabrudzeń. Jeśli chcesz dbać o wygląd swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Oczyszczają one powierzchnie zawsze kiedy tego potrzebujesz, a Ty możesz zająć się innymi obowiązkami.