Machina dobrych newsow

Informacje z kraju i ze swiata
pralki samsung opinie
Uncategorized

Nowa technologia prania

Samsung jest jednym z najpotężniejszych wytwórców sprzętu AGD i RTV na świecie. Wszędzie możemy spotkać się z ich sprzętem, jaki bardzo często ułatwia nam codzienne zajęcia. Tym razem producent postanowił wyjść naprzeciw roztargnionym. Dołożył do swyk pralek funkcję Addwash, jaka do dzisiaj nie była znana.

Nowa technologia prania

Pranie nie kojarzy się z najwdzięczniejszą czynnością. Początkowo wypada dokonać selekcji na takninę, w dalszej kolejności odcienie. Nierzadko także dzielimy brudy, na te które pierzemy w wysokiej jak też niskiej temperaturze. Nieraz nie pamiętamy o dorzuceniu paru ubrań będących w innym pokoju. Dotychczas nie było możliwości, by zatrzymać pranie i naprawić popełniony błąd. Producent był świadom takich zdarzeń dlatego też zdecydował się im zaradzić. Odkrywcza funkcja – AddWash, nie tylko pozwala na dorzucanie ubrań w trakcie działania, ale niesie ze sobą szereg zmian. Producent w pralkach z omawianą funkcją, pozwoli też na nadzorowanie całego procesu poprzez smartfona. Nawet będąc poza mieszkaniem, wiemy na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą nowoczesną funkcją, posiadają też technologię, która podnosi jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona także na pobór mocy w trakcie działania, właściwie go zmniejszając.

Czy inwestycja w Addwash się opłaca?

Jeżeli będziesz potrzebował dorzucić kolejne ubrania do prania, będziesz miał możliwość to uczynić od ręki. Pozwoli to na oszczędność czasu jak też kasy. Nigdy nie będziesz musiał tracić nerwów po włączeniu pralki, w sytuacji kiedy znajdziesz zagubione rzeczy. Obecnie wystarczy zaledwie je dorzucić do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego pokroju pralek są nadzwyczaj dobre. Nowa funkcja pralek Samsung znacząco usprawnia planowanie a także zrobienie prania. Opłaca się skorzystać z tego typu technologii.