Machina dobrych newsow

Informacje z kraju i ze swiata
depilacja laserowa w klinice vesuna
Uroda

Depilacja laserowa – cenne porady

Jednym z najpowszechniejszych zabiegów laseroterapii od lat jest depilacja laserowa. Usługa ta może być dokonywana w sezonie jesienno-zimowym, zatem aktualnie pragniemy ponowić ten temat powtórnie. Dowiedz się więcej o depilacji laserowej.

Dla kogo jest laserowe usuwanie owłosienia?

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wybranej partii ciała. Z opisywanych zabiegów równie często korzystają panie i panowie. Wiek bądź płeć nie mają w tym przypadku znaczenia. Chętnie wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Przebieg zabiegu jest uwarunkowany od wybranego obszaru. Spore obszary ciała można podzielić na partie. Czasami pacjenci preferują wyłącznie depilację łydek albo ud. Parametry wybierane przez lekarza są zależne od specyfiki skóry, a także owłosienia pacjenta. Wszystko dostosowane jest do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku bardzo grubych, gęstych włosów. Cienkie oraz jasne włosy także można poddać zabiegowi, potrzebują one natomiast większej uwagi.

Zabieg również dla panów

Jeden najchętniej wybierany zabiegów przez mężczyzn to aktualnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka popularnych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które wyróżnianiają się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu i kompleksowym podejściem do klienta. Na depilację laserową decydują się mężczyźni uprawiający sport, ceniący sobie wygodę oraz zwracający uwagę na swój wizerunek.

Skuteczna depilacja w Krakowie jest możliwa z zastosowaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Posiada on certyfikat bezpieczeństwa oraz skuteczności respektowany na całym świecie.