Machina dobrych newsow

Informacje z kraju i ze swiata
podświetlany sufit napinany w sypilani
DOM

Ciekawe rozwiązania dla mieszkania – sufity napinane

Urządzanie mieszkania może przysporzyć sporo problemów. Jednym z nich może być wybór właściwego sufitu. Mimo, że dla mnóstwa ludzi wybór w tej kwestii wydaje się być mały, mamy wiele możliwości. Coraz większą popularność zdobywają sufity napinane, które dają wiele możliwości aranżacyjnych. W tym artykule pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne oraz sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te doskonale sprawdzą się w każdym miejscu zarówno w mieszkaniu, jak i restauracjach oraz urzędach. Nadają pomieszczeniom niezwykłej elegancji. Sufity lustrzane możemy zamówić w wielorakich kolorach – od perłowego po czarny. Odznaczają się lekką strukturą, dzięki czemu są nietrudne w montażu. Główną korzyścią lustrzanych sufitów jest wizualne powiększanie pokoi, w których zostały wykorzystane.

Sufit niebo

Monochromatyczny sufit nie spełnia Twoich pragnień? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki właściwej technologii zwyczajny szary sufit można przeobrazić w niepowtarzalną ozdobę wnętrza, która równolegle może spełniać funkcję podświetlenia. Powłoka napinana, jaka ilustruje niebo może zostać uzupełniająco rozświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem odbywa się bezprzewodowo, co jest ogromnym udogodnieniem. Opcja zmiany koloru światła ,a także regulacji jego natężenia sprawi, iż uzyskasz w pomieszczeniu niesamowity klimat! Możesz także uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki nowatorskim światłowodom. Sufit niebo będzie pasował nie tylko do sypialni, jednak jest także genialnym rozwiązaniem do pokoju dla dziecka a także restauracji.

Sufit akustyczny

Złości Cię duży gwar dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, jaki pozwoli wygłuszyć dom. Ten typ sufitu daje sposobnośc, także pozbyć się efektu echa, jaki częstokroć przeszkadza w mieszkaniach o pokaźnym metrażu. Sufit ten może być także idealnym elementem dekoracyjnym.

Sprawdź więcej informacji o sufitach https://pl.wikipedia.org/wiki/Sufit